Cztery medale naszych uczniów w sztafetach przełajowych

Aldona Świtała

24 września 2019 roku nasza szkoła wywalczyła dwa złote oraz dwa brązowe krążki w Mistrzostwach Powiatu Rawickiego w sztafetach przełajowych.

Trofea najcenniejszego kruszcu wywalczyły dziewczęta z rocznika 2007 i młodsze oraz dziewczęta rocznika 2005-2006, natomiast najniższy stopień podium przypadł dwóm naszym zespołom chłopięcym również z rocznika 2007 i młodszego oraz z rocznika 2005-2006.
Nasi medaliści:

DZIEWCZĘTA 2007 i młodsze:

Aleksandra Jankowiak (kpt. zespołu), Emilia Jaróżek, Maja Matczak, Paula Warakomska, Zofia Głogowska, Marysia Klemczak, Aleksandra Nowak, Wiktoria Sikora.

DZIEWCZĘTA 2005-2006:

Iga Warakomska (kpt. zespołu), Wiktoria Marlikowska, Martyna Siebert, Kinga Przyjemska, Matylda Bartkowiak, Iga Kubiak, Liwia Kaźmierczak, Antonina Pawłowicz, Martyna Majchrzak Martyna Magnus.

CHŁOPCY 2007 i młodsi:

Marcel Kajak (kap. zespołu), Dawid Twardowski, Kacper Jurdeczka, Mikołaj Kasprzak, Jan Kowalski, Krzysztof Romaniuk, Bartosz Sperzyński, Wiktor Mruk.

CHŁOPCY 2005-2006:

Szymon Mieczkowski (kpt. zespołu), Dawid Pertkiewicz, Jan Garbaliński, Tymoteusz Szmanda, Adam Becelewski, Jakub Dziubałka, Fabian Czerniak, Igor Stelmaszczyk, Stanisław Dworecki, Dominik Głogowski.
Oba zespoły dziewczęce uzyskały awans regulaminowy do finału wojewódzkiego, który odbędzie się 17.10.2019 r. w Poznaniu. Wszystkim naszym wychowankom serdecznie GRATULUJEMY.