Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Lato, lato, lato czeka...

Nauczyciele SP4

19 czerwca dobiegł koniec kolejnego etapu. Nasi uczniowie po ciężkim i satysfakcjonującym roku ciężkiej pracy rozpoczęli wakacje!

Mogą oni być z siebie dumni. Wielu z nich otrzymało świadectwo z wyróżnieniem, dyplomy uznania za całoroczną pracę, za osiągnięcia i poczynione postępy nie tylko w nauce, ale także w pracy nad samym sobą.

Podziękowania należą się Rodzicom, którzy wspierali nie tylko swoje pociechy, ale także społeczność szkolną w jej działaniach. Bardzo cenimy sobie tę współpracę.

Chcielibyśmy życzyć wszystkim przede wszystkim bezpiecznych, wymarzonych, pełnych wspaniałych, niezapomnianych chwil wakacji, które staną się pretekstem do spotkań z wieloma interesującymi ludźmi, poznawaniem nowych, miejsc, tradycji i kultur.

Do zobaczenia we wrześniu!

Odsłony: 1497