Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Do widzenia przyjaciele….

Nauczyciele SP4

Słowa piosenki doskonale opisują czas, który nadszedł. 19 czerwca pożegnaliśmy uczniów klas ósmych i gimnazjalnych. Odtąd nie będziemy się z nimi widywać. Może tylko przypadkiem gdzieś się spotkamy, zmienimy kilka słów…

Trudno żegnać osoby, z którymi codziennie spędzało się kilka godzin, z którymi dzieliło się smutki i radości, niepowodzenia i sukcesy!

W ten szczególny dzień pożegnaliśmy 203 osoby, które rozpoczynają kolejny etap swojego życia, etap wchodzenia w dorosłość.

Mieliśmy okazję poznać tak wielu wspaniałych ludzi, którzy również dzięki swoim Rodzicom stawali się bardzo mądrymi i wartościowymi ludźmi, będącymi otwartymi na nowe i nieznane,  wrażliwymi na krzywdę drugiego człowieka i zwierzęcia, szanującymi poglądy i przekonania innych ludzi.

Są pożegnania, na które nigdy nie będziemy gotowi. Są słowa, które zawsze wywoływać będą morza łez. I są takie osoby, na myśl których zawsze zasypie nas lawina wspomnień...

 

Odsłony: 1627