Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

OGNISKO KLASOWE III B

Patrycja Mielcarzewicz

14.czerwca na rawickim "PONTONIE" uczniowie klasy III b bawili się wraz z rodzinami na ostatniej wspólnej imprezie. Spotkanie rozpoczęło się piękną częścią artystyczną przygotowaną dla rodziców przez dzieci i Panią Basię Krysiak.

Po występach, dwóch tatusiów (pan Leszek i pan Andrzej) zaprosili wszystkich uczestników na pieczone w ognisku kiełbaski i ziemniaki. Na deser były pyszne domowe wypieki przygotowane przez kochane mamy. Najedzone dzieci miały mnóstwo sił i zapału do zabaw ruchowych i konkursów na świeżym powietrzu i przy muzyce. Atrakcją było również wzajemne malowanie buziek-odkryte zostały nowe talenty plastyczne. Nawet niektórzy rodzice skuszeni widokiem uśmiechniętych od ucha do ucha dzieciaków włączyli się do zabawy. Śmiechu było co nie miara! Piknik zorganizowały mamy z trójki klasowej, pani Marta i pani Patrycja.
To spotkanie było podziękowaniem dla wspaniałej Pani Basi za 3 cudowne lata opieki nad kochanymi urwisami z IIIb, dla rodziców za trudy wychowania, no i oczywiście dla dzieciaków...za wszystko.
DZIĘKUJEMY

 

Odsłony: 1786