Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Zespół artystyczny Golden Dance

Justyna Przyjemska, Natalia Paraszczyn

Zespół liczy już ponad 30 osób. Spotykamy się w każdy czwartek o godz. 18.00 w świetlicy wiejskiej w Szymanowie. Podczas zajęć tańczymy, śpiewamy, przygotowujemy przedstawienia teatralne, bawimy się przy muzyce oraz wykonujemy prace plastyczno-techniczne na różne okazje. Chętnie prezentujemy się na różnych imprezach okolicznościowych. Chętne i pełne zapału dzieci zapraszamy do współpracy.

 

Opiekunki zespołu:

  • Justyna Przyjemska – nauczycielka ze Szkoły Podstawowej nr 4 w Rawiczu
  • Natalia Paraszczyn – nauczycielka ze Szkoły Podstawowej nr 6 w Rawiczu

 

Odsłony: 3472