Akademia Bezpiecznego Puchatka

Utworzono dnia 27.03.2024

Akademia Bezpiecznego Puchatka to ogólnopolski program edukacyjny skierowany do uczniów klas I szkół podstawowych, obejmujący tematykę związaną z bezpieczeństwem dzieci. Sygnalizował potencjalne zagrożenia, uświadamiał uczniom i rodzicom skutki niebezpiecznych zachowań w domu, w szkole, na drodze, w Internecie i w relacjach z rówieśnikami. Uczył odpowiedniego zachowania się w sytuacjach niecodziennych, trudnych dla uczniów oraz uczył adekwatnej reakcji na zaistniałe zagrożenia życia codziennego. W programie tym uczestniczyli również pierwszoklasiści naszej szkoły. Dziś uczestniczyli w Szkolnym Teście Bezpieczeństwa, podczas którego wykazali się zdobytą wiedzą o bezpieczeństwie i doświadczeniem. Z przyjemnością informujemy, że wszystkie zespoły klasowe celująco wykonały stawiane przed nimi zadania i otrzymały dyplomy i medale.

Akademia Bezpiecznego Puchatka

Utworzono dnia 27.03.2024, 15:42